Kniha návštěv

Datum: 27.06.2018

Vložil: Waneková

Titulek: Rozloučení

Děkujeme všem učitelkám a asistentkám,za to, že se poctivě denně dětem věnují. Všechny naše děti chodily do školky rády a spoustu věcí se naučily. Jsem moc ráda, že všechny problémy a starosti týkající se dětí jste s námi řešily otevřeně. Vaše rozloučení s předškoláky nás mile potěšilo a překvapilo, co už se ve školce děti dovědí! Rozhodně mám pocit, že děti do školy odcházejí dobře připravené a také zvědavé na nové znalosti a zkušenosti. Za to všechno moc děkujeme!!!!! A přejeme pěkné prázdniny.

Odpovědět

—————

Datum: 13.05.2018

Vložil: Waneková

Titulek: Besídka Koťátek ke dni matek

Děkujeme za krásnu besídku. Moc se mi líbilo, jak děti nacvičily Mazurku a jak jste propojily básničky o zvířatech ze zoo. Obdivuji Vás, paní učitelky, že ještě vymýšlíte vlastní text k písničce! Ať se Vám stále daří udržet si kreativitu a hravost.

Odpovědět

—————

Datum: 18.12.2017

Vložil: Waneková

Titulek: besídka

I já se připojuji a děkuji za nápaditou besídku. Moc se nám to líbilo, pobavili jsme se i dojali. Toník chodí do školky moc rád, což je největší důkaz, že to děláte dobře! Přeji klidné svátky všem učitelkám a pracovníkům ve školce i v kuchyni. A do nového roku především zdraví a spoustu energie a nápadů.

Odpovědět

—————

Datum: 14.12.2017

Vložil: Habětínová

Titulek: besídka

Vánoční besídka byla kouzelná jako vždy. Pohráli si malí velcí i dospělí. Paní učitelky dělají s dětmi zázraky. Děkuji. Moc se mi to líbilo. Mluvím za svoje děti a hlavně Adélku, dělá pokroky obrovský a za to bych chtěla poděkovat všem, kdo se na tom podíleli. Děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 30.10.2017

Vložil: Krososková

Titulek: ztráta čepičky

Prosím pěkně, Viktorka si v úterý 24.10. zapomněla - údajně - v šatně u Myšiček fialovou čepičku s bílými puntíky a našitým srdíčkem. Kdyby jste jí náhodu kdokoliv objevil, mohl by jste ji prosím předat paním učitelkám? Byla to oblíbená čepička a její ztráta nás hodně mrzí.Mockrát děkujeme.

Odpovědět

—————

Kontakt

MŠ Církvice

Církvice 202, 285 33

tel. do MŠ: 327 571 480
tel. pí. ředitelka: 739 266 897
email pí.ředitelka : kvetarousalova@seznam.cz
mobil do MŠ: 736 156 059Vítejte..

 

TOPlist